Eredményes szereplés a TIKSZE teremlabdarúgó kupán

2013. március 11. hétfő

3. helyezés a TIKSZE téli teremlabdarúgó tornán

Községünk fiataljai labdarúgó tornán vettek részt, 2013. március 2-án. Az eseménynek a Fehérgyarmati, Deák Ferenc Gimnázium tornaterme adott otthont. A labdarúgó torna atyja, a Tunyogmatolcsi Ifjúsági Kulturális és Szociális Egyesület (TIKSZE) vezetője Széles Szabolcs volt.

A nap folyamán 5 csapat részvételével zajlottak a küzdelmek.

A résztvevő csapatok a következőek voltak: - Tunyogmatolcs (TIKSZE)

- Szamoskér

- Géberjén (Gabrien Néptánc és Hagyományőrző Egyesület)

- Méhtelek

- Deák Ferenc Gimnázium

A közel 3 órás megmérettetésen izgalmas mérkőzéseknek voltak szemtanúi a jelenlévők. Izgalomban nem volt hiány, melyet az eredmények is hűen tükröztek. A dobogós helyekért szoros csata zajlott a Szamoskéri, méhteleki és a Deák gimis csapat között.

Végül is nüanszokon múlott csak hogy csapatunk nem tudta bezsebelni az 1. helyért járó trófeát. Az utolsó (döntőnek is beillő) mérkőzésen a tunyogmatolcsi fiatalok szorongatták meg óriási csatában csapatunkat. A 2-2-s végeredmény pedig a 3. helyet jelentette a srácoknak.

Ezúton is szeretnénk gratulálni a csapatnak a tisztes helytállásért és sok sikert kívánunk nekik a továbbiakban.

Továbbá gratulálunk Gáthi Tamásnak, aki egyéni elismerésben részesült, hiszen ő lett a torna gólkirálya, 3 találattal.